| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 900x120 mm |
| Typ | tesárstvo |
| Maximálna hĺbka čeľuste | 120 mm |
| Dĺžka | 900 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | pochrómované |
| Technológia výroby | kované za studena |
| Rýchla úprava | áno |
| Symbol | YT-6416 |
Stolárska svorka s vysokou upínacou silou. Celá kovaná z ocele. Upínacia skrutka s oceľovou závlačkou umožňuje použitie svorky pri zváračských prácach. Na upínanie materiálu pri stolárskych a zváračských prácach.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.