| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Aplikácia | nehrdzavejúca oceľ, kalená oceľ, pri montáži posuvných brán, plotov a oceľových konštrukcií |
| Rýchlosť pílového kotúča | 0-7200 m/s |
| Rozsah rezu | 127x127 mm |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Długość brzeszczotu | 1140 mm |
| Výška pílového listu | 12.7 mm |
| Hrúbka pílového listu | 0.6 mm |
| Počet zubov na palec | 14 |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 5.14 ± 1.5 / 4.65 ± 1.5 m/s² |
| omša | 6.3 kg |
| Nastavte obsah | pásová píla, čepeľ |
| Symbol | YT-82188 |
Pásová píla je určená na rezanie kovových profilov a rúrok pri inštalačných, montážnych a stavebných prácach. Napájaná je systémovými batériami Yato 18 V. Rezanie bez iskier nekoroduje kov v mieste rezu a je rýchlejšie ako s uhlovou brúskou.
- Píla sa vyznačuje veľkým pracovným rozsahom, ktorý umožňujerezanie oceľových profilov s rozmermi 125 × 125 mm pod uhlom 90°.
- konštrukcia zariadenia umožňuje rýchlu výmenu a napínanie rezného pásu bez použitia náradia
- kovové telo zvyšuje odolnosť voči mechanickému namáhaniu a uľahčuje odvod tepla
Odporúča sa na montážne práce
- posuvné brány
- ploty
- oceľové konštrukcie