| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 350 Nm |
| Obrat | 0-2500 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-3170 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 16.1 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.1 kg |
| Nastavte obsah | krutkovač, adaptér pre bity od 1/2" do 1/4" |
| Symbol | YT-827792 |
Bezuhlíkový úderný kľúč určený na prácu so skrutkami veľkosti M6-M21. Kompaktná konštrukcia uľahčuje prácu pri zavesení vozidla. Nízka hmotnosť znižuje námahu mechanika pracujúceho s kľúčom s dvíhanými rukami, keď je auto na zdvíháku. Vďaka vibráciám spôsobeným úderom je možné odskrutkovať zrezané skrutky. Súčasťou balenia je adaptér pre bity 1/4″, umožňujúci prácu s bežne používanými bitmi, napr. PH2 alebo PZ2. Kľúč je možné použiť na vyskrutkovanie skrutiek so zničenou hlavou. Osvedčí sa aj pri bedneneckých prácach v dreve, vŕtanie vŕtmi HSS s hex koncovkou, montáž plechových strešných krytín na skrutky typu "farmer" s tesnením.
- nastaviteľný krútiaci moment
- max. krútiaci moment: 350 Nm
- otáčky: 0-2500 min⁻¹
- frekvencia úderu: 0-3170 min⁻¹
- elektronicky regulovaná otáčka
- brzda vretena
- prepínač smeru otáčania
- osvetlenie pracovného miesta
- indikátor stavu nabitia batérie
- v balení adaptér na bity z 1/2″ na 1/4″
- hmotnosť: 1,1 kg
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.