| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 850 Nm |
| Obrat | 0-2350 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-2600 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 16.1 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.9 kg |
| Nastavte obsah | krutkovač, adaptér pre bity od 1/2" do 1/4" |
| Symbol | YT-827793 |
Bezuhlíkový nárazový kľúč poháňaný batériou platformy YATO 18 V. Vďaka kompaktným rozmerom a krútiacemu momentu 850 Nm sa hodí nielen do autodielne, ale aj na stavbu. Nízka hmotnosť umožňuje pohodlnú prácu s kľúčom nad hlavou.
- regulovaný krútiaci moment
- max. krútiaci moment: 850 Nm
- otáčky: 0-2350 min⁻¹
- frekvencia úderov: 0-2600 min⁻¹
- elektronicky regulovaná otáčka
- brzda vretena
- prepínač smeru otáčania
- osvetlenie pracovného miesta
- indikátor stavu nabitia batérie
- v základnej výbave adaptér na bity z 1/2" na 1/4"
Verzia body - bez batérie a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.