| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/4" (19,0 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 2400 Nm |
| Obrat | 0-1150 / 0-1450 / 0-1850 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 2200 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 110.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 15.3 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.9 kg |
| Nastavte obsah | krutkovač, adaptér pre bity od 3/4" do 1/2" |
| Symbol | YT-828074 |
Najsilnejší akumulátorový rázový kľúč v ponuke YATO. Jeho bezkartáčový motor poskytuje výkon 2400 Nm, čo umožňuje výmenu kolies na nákladných autách, dodávkach, prácu s stavebnými a poľnohospodárskymi strojmi. Kľúč sa osvedčí pri montáži konštrukcií, oceľových hál, energeticky náročných bariér a osvetľovacích stĺpov. Brzdový mechanizmus chráni používateľa v prípade zablokovania práce kľúča. Používatelia ocenia trvanlivosť konštrukcie, dobre zladené prvky a ergonómiu práce. V súprave s náradím je adaptér 3/4 na 1/2 palca.
- veľkosť upínacieho nástroja: štvorcový 3/4" (19.0 mm)
- max. krútiaci moment: 2400 Nm
- otáčky: 0-1150 / 0-1450 / 0-1850 min⁻¹
- frekvencia úderu: 2200 min⁻¹
- nastavenie krútiaceho momentu
- elektronicky regulovaná otáčková rýchlosť
- prepínač smeru otáčania
- brzdový mechanizmus
- indikátor nabitia akumulátora
- osvetlenie pracovného miesta
Verzia body - bez akumulátora a nabíjačky. Dostupné príslušenstvo nájdete tu.