| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | nedostatok |
| Maximálny krútiaci moment | 230 Nm |
| Obrat | 0-1200 / 0-1900 / 0-2500 / 0-3200 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 3000 min⁻¹ |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/4" (6,3 mm) |
| Typ držiaka nástroja | rovnostranný |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Vrátane nabíjačky | NIE |
| Vplyv | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Brzda vretena | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 107.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 12.9 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1 kg |
| Symbol | YT-82799 |
Bezkartáčový rázový skrutkovač poháňaný 18 V akumulátorom YATO s platformou. Jeho hlavnou výhodou je veľmi krátke 90 mm dlhé telo. To umožňuje pracovať na ťažko prístupných miestach a tlačiť skrutku kolmo na materiál. 4-polohové nastavenie uťahovacieho a povoľovacieho momentu chráni používateľa pred lámaním a nadmerným uťahovaním skrutiek. Tangenciálny ráz zabraňuje preskakovaniu bitu pri skrutkovaní. Skrutkovač je vybavený odolným šesťhranným držiakom nástrojov. Skrutkovač má tepelnú ochranu proti preťaženiu.
- Bezkartáčový motor
- maximálny krútiaci moment: 230 Nm
- otáčky: 0-1200 / 0-1900 / 0-2500 / 0-32 min-¹
- frekvencia úderov: 3000 min-¹
- veľkosť držiaka nástroja: (6,3 mm)
- typ držiaka nástroja: šesťhran (šesťhran)
- elektronicky nastaviteľné otáčky
- brzda vretena
- prepínač smeru otáčania
- osvetlenie pracovného miesta
- indikátor nabitia batérie
- hmotnosť: 1 kg