| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 350 / 700 Nm |
| Obrat | 0-2000 / 0-2600 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 0-5000 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 3000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 1.5 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | NIE |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 86.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 97.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.58 ± 1.5 m/s² |
| omša | 1.8 kg |
| Nastavte obsah | krutkovač, adaptér pre bity od 1/2" do 1/4" |
| Symbol | YT-82806 |
Akumulátorový kľúč 1/2″ je optimálnou kombináciou výkonného bezkartáčového motora a robustného rázového mechanizmu s technológiou Li-Ion akumulátora.
Ďalšie informácie:
- krútiaci moment do 700 Nm s 2-stupňovým nastavením (350 a 700 Nm) a LED indikátorom
- presná regulácia otáčok na spínači (potenciometer)
- odolný bezkartáčový motor
- tangenciálny úder, aktivovaný pri uťahovaní/odskrutkovaní
- prepínač otáčania v smere/proti smeru hodinových ručičiek
- brzda vretena
- Robustné, pogumované telo
- 4-stupňový indikátor nabitia batérie
- ochrana proti prehriatiu článkov batérie
- na predaj náhradné batérie s kapacitou: 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843) a 4 Ah (YT-82844)
Kovadlinkový mechanizmus a prevodovka dostatočne veľká pre vysoký krútiaci moment. Vhodná napríklad na uvoľňovanie kolies na osobných a dodávkových vozidlách.
Bezkartáčový motor, namiesto kief má cievky, ktoré vytvárajú menší odpor a podstatne menej tepla (elektromagnety sa nedotýkajú rotora ako pri bežných uhlíkových kefkách).
Elektronická regulácia otáčok s farebnými LED diódami, ktoré indikujú, akým krútiacim momentom jednotka pracuje. Užitočná funkcia, najmä v situáciách, keď lámanie alebo krútenie skrutky znamená poškodenie materiálu, napr. pri montáži hliníkových ráfikov.
S výrobkom sa dodáva nabíjateľná batéria a nabíjacia stanica.
Sieťová nabíjačka je určená pre 18 V akumulátory s lítium-iónovými článkami. Nabíjací prúd je prispôsobený vlastnostiam článkov, čo predlžuje životnosť batérie.
- ľahko čitateľné indikátory
- kompaktný kryt odolný voči mechanickému poškodeniu
- vhodné pre 18-voltové batérie na použitie v 18-voltových spotrebičoch
- napájanie: 220-240 V / 50-60 Hz
Čas nabíjania
- 60 min pre 2 Ah batériu
- 90 min. pre 3 Ah batériu
- 120 min. pre 4 Ah akumulátor
Súprava:
- rázový kľúč
- Adaptér pre bity od 1/2" do 1/4" (šesťhran)
- 18 V 3 Ah Li-Ion akumulátor
- rýchlonabíjačka (1,5 h pre 3 Ah akumulátor)
- praktický kufrík na prenášanie
18 V systém
Systém 18 V je séria akumulátorového náradia Yato, ktoré je napájané rovnakým akumulátorom s dlhou životnosťou. Každé náradie si môžete kúpiť ako sadu s akumulátorom a rýchlonabíjačkou alebo samostatne, čo je ideálne pri rozširovaní vašej sady náradia.
Akumulátorové napájanie vám poskytuje voľnosť a väčší komfort pri práci. Okrem toho je akumulátorové náradie Yato odolné, praktické a dokonale vyvážené. Takže práca s nimi je radosť.
Profesionalita
Výkon, modernosť, vyladené riešenia - to všetko ponúka 18 V rad, vytvorený pre najnáročnejších používateľov a profesionálov.
Úspora
Nie je potrebné kupovať viacero batérií a nabíjačiek pre po sebe idúce náradie. S 18-voltovým systémom šetríte peniaze, miesto v domácnosti aj životné prostredie!
Výber
S rastúcimi požiadavkami sa rozširuje aj kolekcia 18 V. Vďaka širokému výberu náradia pre domácnosť, dielňu a záhradu si môžete vytvoriť súpravu, ktorú naozaj potrebujete.