| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zahrnutých batérií | 1 |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Maximálny krútiaci moment | 1200 Nm |
| Obrat | 0-1400 / 0-1900 / 0-2400 min⁻¹ |
| Frekvencia úderov | 2200 min⁻¹ |
| Napätie | 18 V d.c. |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 4000 mAh |
| Vrátane nabíjačky | áno |
| Doba nabíjania | 2 h |
| Typ motora | bezkartáčový |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Vplyv | áno |
| Nastavenie krútiaceho momentu | áno |
| Elektronicky nastaviteľná rýchlosť otáčania | áno |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Prepínač prevádzkového režimu | NIE |
| Brzda vretena | áno |
| Rýchle nabíjanie | áno |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| Stupeň ochrany | IPX0 |
| Akustický tlak | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 19.00 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.4 kg |
| Nastavte obsah | krutkovač, adaptér pre bity od 1/4" do 1/2" |
| Symbol | YT-828071 |
Bezkartáčový rázový kľúč poháňaný akumulátorom YATO s platformou 18 V. Vďaka kompaktným rozmerom a krútiacemu momentu 1200 Nm bude vhodný do automobilovej dielne aj na stavbu. Nízka hmotnosť umožňuje pohodlné používanie kľúča pri zdvihnutí nad hlavu. Súčasťou náradia je adaptér 1/2 na 1/4 palca.
- veľkosť držiaka nástroja: 1/2" štvorcový (12,7 mm)
- max. krútiaci moment: 1200 Nm
- otáčky: 0-1400 / 0-1900 / 0-2400 ot/min
- frekvencia úderov: 2200 min-¹
- regulácia krútiaceho momentu
- elektronicky nastaviteľné otáčky
- Prepínač smeru otáčania
- Brzda vretena
- Indikátor nabitia batérie
- osvetlenie pracoviska