| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 0.75 kW |
| Objem motora | 25.4 cm³ |
| Maximálne otáčky motora | 8500 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 3000 min⁻¹ |
| Dĺžka vodítka | 12" (300 mm) |
| Dĺžka rezu | 300 mm |
| Typ reťaze | HY-JL9D-0.050x45 |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 12.95 m/s |
| Počet buniek | 45 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 9,525 mm |
| Typ vedenia reťaze | ZLA12-15-509P |
| Typ montáže | AT |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita palivovej nádrže | 280 cm³ |
| Podiel paliva a oleja | 40:1 |
| Spotreba paliva max | 0.36 kg/h |
| Kapacita olejovej nádrže | 200 cm³ |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Chladenie | vzduchu |
| Typ zapaľovacej sviečky | L8RTF |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 2 |
| Akustický tlak | 95.4 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 108.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 7.199 ± 1.5 / 7.492 ± 1.5 m/s² |
| omša | 3.94 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Pre reťaze | YT-849495 |
| Pre sprievodcov | YT-849381 |
| Symbol | YT-84893 |
Ľahká a ľahko ovládateľná benzínová reťazová píla. Vďaka veľmi vysokému výkonu dobre reže konáre a vetvy, ako aj kmene.
- Motor: 2-taktný, jednovalcový
- rozstup reťaze: 3/8 palca
- veľkosť lišty: (AP12-45-509P)
- kapacita: 25,4 cm3
- menovitý výkon: 0,75 kW
- objem palivovej nádrže: 75 kW (5,5 litra): 280 ml
- objem olejovej nádrže: 200 ml
- voľnobežné otáčky motora: 3000 ot/min
- maximálne otáčky motora: 3000 ot: 8500 ot/min
Upozornenia na používanie:
Upozornenie - táto reťazová píla je určená pre vyškolený personál na ošetrovanie stromov. Používanie bez náležitého školenia môže mať za následok poranenie. Prečítajte si návod na obsluhu!