| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 1.3 kW |
| Objem motora | 37.2 cm³ |
| Maximálne otáčky motora | 8000 min⁻¹ |
| Voľnobežné otáčky motora | 2700-3400 min⁻¹ |
| Dĺžka vodítka | 14" (330 mm) |
| Dĺžka rezu | 330 mm |
| Typ reťaze | 3/8.050x52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" (9,525 mm) |
| Hrúbka vodiaceho článku | 0,05" (1,3 mm) |
| maximálny výkonový rozsah | 21 m/s |
| Počet buniek | 52 |
| Počet zubov hnacieho kolesa reťaze a rozstup | 6 zubov x 9,525 mm |
| Typ vedenia reťaze | AP14-52-507P |
| Typ montáže | P |
| Druh paliva | bezolovnatý benzín |
| Kapacita palivovej nádrže | 280 cm³ |
| Podiel paliva a oleja | 40:1 |
| Spotreba paliva max | 0.628 kg/h |
| Kapacita olejovej nádrže | 170 cm³ |
| Jednoduché spustenie | áno |
| Automatické mazanie reťaze | áno |
| Antivibračný systém | áno |
| Chladenie | vzduchu |
| Typ zapaľovacej sviečky | L8RTF |
| Počet valcov v motore | 1 |
| Počet cyklov v motore | 2 |
| Akustický tlak | 93.35 ± 1.08 dB(A) |
| Akustická sila | 112.33 ± 1.08 dB(A) |
| Vibrácie | 5.600 ± 1.5 / 4.884 ± 1.5 m/s² |
| omša | 5.11 kg |
| Nastavte obsah | videl, vedenie reťaze, rezacia reťaz, vodiaci kryt |
| Pre reťaze | YT-84951 |
| Pre sprievodcov | YT-84931 |
| Symbol | YT-84895 |
Výkonná a ergonomická reťazová píla na pohodlnú a jednoduchú prácu. Má systémy, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie používateľa. Použité parametre zvyšujú výkon náradia a umožňujú jeho použitie na pokročilé záhradné práce. Dobre sa osvedčuje pri domácich prácach a jednoduchých prácach na záhrade.
Benzínová reťazová píla YATO s výkonom 1,7 HP je náradie určené na domáce použitie. Píla okrem iného umožňuje rezanie palivového dreva, orezávanie konárov a kríkov. Antivibračná rukoväť a pohodlné tvarované držadlo umožňujú pohodlnú prácu aj tým najnáročnejším používateľom.
Vlastnosti: - Pílový kotúč na stromy, ktorý je vhodný na rezanie stromov, je vhodný na rezanie stromov, ktoré sa nachádzajú v blízkosti stromov:
- Systém odvetrávania paliva
- funkciaľahkého štartu
- priehľadný kryt palivovej nádrže na jednoduchú kontrolu množstva paliva
- antivibračná rukoväť
- pohodlná, profilovaná rukoväť
- ochrana tyče
- automatické mazanie reťaze
- spĺňa emisnú normu EURO 2
- univerzálny kľúč v balení
Benzínová píla YATO je vybavená automatickým systémom mazania, ako aj systémom odvzdušňovania paliva. Vďaka tomu všetkému je používanie tohto náradia veľmi jednoduché a nenáročné.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Po skončení práce môže olej, ktorý zostal v mazacom systéme, v malom množstve vytiecť. To však nemá za následok stratu oleja v nádrži. Odporúča sa pravidelne kontrolovať hladinu oleja v nádrži!