| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Dĺžka sponky | 6 mm |
| Typ | obdĺžnikové sponky |
| Šírka spony | 12.7 mm |
| Hrúbka sponky | 0.9 mm |
| Materiál | oceľ |
| Počet kusov v sade | 12000 |
| Aplikácia | čalúnenie, výroba, dokončovacie práce |
| Symbol | 71970 |
Čalúnnické sponky 6 x 13 mm 12000 ks.
Najčastejšie používaná sponka pri čalúnnických, stolárskych a dokončovacích prácach. Určené na spájanie materiálov s drevenými konštrukciami. Použitím pneumatickej sponkovačky sa práca so sponkami výrazne urýchľuje a uľahčuje.
Účel / použitie
Určené na spájanie materiálov s drevenými konštrukciami. Sponky s použitím pneumatickej sponkovačky výrazne urýchľujú a uľahčujú prácu.
Parametre
- množstvo [ks]: 12000
- rozmery [mm]: 6x13mm/0,95mm
- výška [mm]: 6