| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Typ | obdĺžnikové sponky |
| Dĺžka sponky | 38 mm |
| Šírka spony | 5.5 mm |
| Hrúbka sponky | 1.2 mm |
| Materiál | oceľ |
| Počet kusov v sade | 1600 |
| Aplikácia | čalúnenie, výroba, dokončovacie práce |
| Symbol | 71978 |
Bubnové klince pre 90 mm klincovačku 2,8 mm drôt 3000 ks.
Bubnové klince s drôteným kolieskom, ktoré sa najčastejšie používajú v strešnej krytine, napr. na upevnenie strešnej lepenky, v stavebníctve a na spájanie drevených prvkov. Drôtené klince sa používajú s bubnovou klincovačkou.
Účel / použitie
Valcové klince sa používajú s bubnovou klincovačkou.
Parametre
- množstvo [ks]: 3000
- veľkosť [mm]: 90 mm drôt 2,8 mm