| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Dĺžka sponky | 10 mm |
| Typ | obdĺžnikové sponky |
| Šírka spony | 12.7 mm |
| Hrúbka sponky | 0.9 mm |
| Materiál | oceľ |
| Počet kusov v sade | 7500 |
| Aplikácia | čalúnenie, výroba, dokončovacie práce |
| Symbol | 71971 |
Sponky 10 x 12,7 mm/0,95 mm 7500 ks.
Najčastejšie sa používajú pri čalúnnických, stolárskych a dokončovacích prácach. Určené na spájanie materiálov s drevenými konštrukciami. Sponky s použitím pneumatickej sponkovačky výrazne urýchľujú a uľahčujú prácu.
Parametre
- množstvo [ks]: 7500
- rozmery [mm]: 10x12,7 mm/0,95 mm
- výška [mm]: 10