| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka sponky | 8 mm |
| Typ | obdĺžnikové sponky |
| Šírka spony | 11.3 mm |
| Hrúbka sponky | 0.7 mm |
| Materiál | oceľ |
| Počet kusov v sade | 1000 |
| Aplikácia | čalúnenie, výroba, dokončovacie práce |
| Symbol | 72080 |
Sponky značky Vorel vyrobené z odolnej ocele, vhodné pre zošívačky značky YATO a Vorel. Balené po 1 000 kusoch v škatuľke, v pásikoch po 50 sponiek.