| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 20 t |
| Maximálna výška zdvihu | 452 mm |
| výška zdvihu min | 242 mm |
| Rozmery základne | 144x150 mm |
| Dĺžka piestu | 150 mm |
| Dĺžka závitu max | 60 mm |
| Šírka hlavy | 45 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované |
| omša | 10.5 kg |
| Symbol | YT-17007 |
Profesionálny hydraulický tyčový zdvihák značky YATO so systémom ventilov, ktorý presne dávkuje prietok oleja. Nosnosť zdviháka je 20 ton a rozsah zdvihu je od 242 mm do 452 mm. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, čo je dôležité pri premiestňovaní a skladovaní. Je nevyhnutný pre garáže a servisy vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.
Bezpečnostný ventil nenastavujte.