| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 20 t |
| Maximálna výška zdvihu | 521 mm |
| výška zdvihu min | 241 mm |
| Rozmery základne | 165x161 mm |
| Dĺžka piestu | 165 mm |
| Dĺžka závitu max | 115 mm |
| Šírka hlavy | 60 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované, poniklované |
| omša | 11 kg |
| Symbol | YT-1707 |
Profesionálny tyčový zdvihák značky YATO. Má ventilový systém, ktorý presne dávkuje prietok oleja, čo napriek malému zdvihu piestu zabezpečuje jeho vysoký výkon pri maximálnom zaťažení. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, čo je dôležité pri premiestňovaní a skladovaní. Je nepostrádateľný v garážach a servisoch vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.