| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 30 t |
| Maximálna výška zdvihu | 492 mm |
| výška zdvihu min | 244 mm |
| Rozmery základne | 186x174 mm |
| Dĺžka piestu | 140 mm |
| Dĺžka závitu max | 108 mm |
| Šírka hlavy | 65 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované, poniklované |
| omša | 15.8 kg |
| Symbol | YT-1709 |
Profesionálny tyčový zdvihák značky YATO. Má ventilový systém, ktorý presne dávkuje prietok oleja, čo napriek malému zdvihu piestu zabezpečuje jeho vysoký výkon pri maximálnom zaťažení. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, čo je dôležité pri premiestňovaní a skladovaní. Nepostrádateľný v garážach a servisoch vozidiel - tyčový zdvihák - zdvíhacie rameno - návod na použitie - záručný list
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.