| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 8 t |
| Maximálna výška zdvihu | 488 mm |
| výška zdvihu min | 220 mm |
| Rozmery základne | 124x127.5 mm |
| Dĺžka piestu | 153 mm |
| Dĺžka závitu max | 115 mm |
| Šírka hlavy | 45 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované, poniklované |
| omša | 7.4 kg |
| Symbol | YT-17025 |
Profesionálny hydraulický zdvihák vybavený ventilovým systémom na presné striekanie oleja. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, vďaka čomu sa ľahko prepravuje a skladuje. Odporúča sa pre automobilové dielne a servisy vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.