| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rodzaj | nepružný |
| Maximálna nosnosť | 10 t |
| výška zdvihu min | 210 mm |
| Max. výška zdviháka a piestov | 520 mm |
| Rozmery základne | 165x161 mm |
| Vnútorná dĺžka piestu | mm |
| Dĺžka vonkajšieho piestu | 232 mm |
| Dĺžka závitu so sedlom | 70 mm |
| Šírka hlavy | 48 mm |
| Povrchová úprava | kladivo maľované, poniklované |
| omša | 10 kg |
| Symbol | YT-1714 |
Profesionálny dvojstupňový tyčový zdvihák od spoločnosti YATO. Má ventilový systém, ktorý presne dávkuje prietok oleja, čo napriek malému zdvihu piestu zabezpečuje jeho vysoký výkon pri maximálnom zaťažení. Vyznačuje sa malými rozmermi a hmotnosťou, čo je dôležité pri premiestňovaní a skladovaní. Je nepostrádateľný v garážach a servisoch vozidiel.
Upozornenia na používanie:
Pred použitím výťahu si pozorne prečítajte pokyny.
Neprekračujte nosnosť výťahu.
Je nevyhnutné, aby bol zdvihák umiestnený na pevnom, rovnom a stabilnom podklade.
Nevykonávajte žiadnu činnosť pod vyvýšeným a nezabezpečeným vozidlom.