| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 160 mm |
| Montážny priemer | 20 mm |
| Hrúbka disku | 1.5 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.2 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| maximálny rozsah | 9500 min⁻¹ |
| Aplikácia | stavebné drevo |
| Symbol | YT-60480 |
Čepeľ Widia určená na rezanie konštrukčného dreva. Zabezpečuje rýchle a presné rezanie.
Zuby s prekrytím z karbidu volfrámu.