| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 205 mm |
| Montážny priemer | 18 mm |
| Hrúbka disku | 2 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.2 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| maximálny rozsah | 6000 min⁻¹ |
| Aplikácia | drevo, dosky na báze dreva, syntetická látka |
| Symbol | YT-6066 |
Širokýkotúč na priečne, pozdĺžne a šikmé rezanie dreva, dosiek na báze dreva a plastov.
- zabezpečuje rýchle a presné rezanie
- zuby s povlakom z karbidu volfrámu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.