| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Počet zubov | 60 |
| maximálny rozsah | 3000 min⁻¹ |
| Priemer | 500 mm |
| Montážny priemer | 32 mm |
| Hrúbka disku | 2.9 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 4.5 mm |
| Aplikácia | stavebné drevo |
| Symbol | YT-60871 |
Širokýkotúč na priečne, pozdĺžne a šikmé rezanie mokrého dreva, suchého dreva a materiálov na báze dreva.
Zabezpečuje rýchle a presné rezanie.
- Alternatívne ozubenie typu BA
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.