| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82151 |
| Priemer | 185 mm |
| Montážny priemer | 20 mm |
| Hrúbka disku | 1.4 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.4 mm |
| Počet zubov | 18 |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| maximálny rozsah | 9000 min⁻¹ |
| Aplikácia | drevo, dosky na báze dreva, syntetická látka |
| Symbol | YT-6063 |
Širokýkotúč na priečne, pozdĺžne a šikmé rezanie dreva, dosiek na báze dreva a plastov.
- zabezpečuje rýchle a presné rezanie
- zuby s povlakom z karbidu volfrámu
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.