| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 315 mm |
| Montážny priemer | 30 mm |
| Hrúbka disku | 2.5 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 3.5 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| maximálny rozsah | 4500 min⁻¹ |
| Aplikácia | drevo, dosky na báze dreva, syntetická látka |
| Symbol | YT-60792 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.