| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/8" (9,5 mm) |
| Krútiaci moment | 20-110 Nm |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 342-360 mm |
| Materiál hlavy | CrV 6140 |
| Tvrdosť | 48-52 HRC |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-0750 |
Kľúč je vyrobený z chróm-vanádiovej ocele, ktorá zaručuje odolnosť a pevnosť. Má mechanické račňové napínanie, ktoré po dosiahnutí požadovanej uťahovacej sily preskočí o jeden zub a vydá charakteristický zvuk. Stupnica krútiaceho momentu sa nachádza v rukoväti kľúča a nastavuje sa jej otáčaním. Po nastavení požadovaného krútiaceho momentu zaistite kľúč pomocou poistky na konci rukoväte.
Kľúč má certifikát GS.
Porovnanie krútiacich momentov v rôznych jednotkách dĺžky a sily:
- 1 kG*cm = 13,887 OZ*IN (unca x palec)
- 1 kG*cm = 0,867 LB*IN (libra x palec)
- 1 kG*m = 9,80665 N*m (Niuton x meter)
- 1 kG*m = 7,233 LB*FT (libra x stopa)
- 1 FT*LB = 12 LB*IN (libra x palec)
- 1 dm*N = 14,16 OZ*IN (unca x palec)