| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Krútiaci moment | 10-60 Nm |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Tolerancia | ±4 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 378-400 mm |
| Materiál hlavy | legovanej ocele |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-07611 |
Momentový kľúč je určený na presné upevňovanie a uťahovanie závitových spojov silou presne definovaného krútiaceho momentu. Odporúča sa na použitie v automobilovom priemysle.
Vlastnosti:
- vyrobené z odolnej legovanej ocele
- odolný voči nečistotám, nárazom a vysokým teplotám
- stupnica krútiaceho momentu v rukoväti kľúča zabezpečuje pohodlnú prácu
- blokovací mechanizmus zabraňuje náhodnej zmene krútiaceho momentu
- rukoväť poskytuje dobrý úchop
- balené v prenosnom kufríku
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.