| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 3/4" (19,0 mm) |
| Krútiaci moment | 140-980 Nm |
| Tolerancia | ±3 % |
| Kalibračný certifikát | áno |
| Dĺžka | 1215-1230 mm |
| Materiál hlavy | CrV 6140 |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Tvrdosť | 50-55 HRC |
| Prepínač smeru otáčania | áno |
| Aplikácia | presné utiahnutie závitových spojov |
| Symbol | YT-0771 |
Kľúč je vyrobený z chróm-vanádiovej ocele, ktorá zaručuje odolnosť a pevnosť. Má mechanické račňové napínanie, ktoré pri dosiahnutí požadovanej uťahovacej sily preskočí o jeden zub a vydáva charakteristický zvuk. Stupnica krútiaceho momentu sa nachádza v rukoväti kľúča a nastavuje sa jej otáčaním. Po nastavení požadovaného krútiaceho momentu zaistite kľúč bezpečnostnou poistkou na konci rukoväte.
Kľúč má certifikát GS.
Porovnanie krútiacich momentov v rôznych jednotkách dĺžky a sily:
- 1 kG*cm = 13,887 OZ*IN (unca x palec)
- 1 kG*cm = 0,867 LB*IN (libra x palec)
- 1 kG*m = 9,80665 N*m (Niuton x meter)
- 1kG*m = 7,233 LB*FT (libra x stopa)
- 1FT*LB = 12 LB*IN (libra x palec)
- 1dm*N = 14,16 OZ*IN (unca x palec)