| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Pre | YT-82150 |
| Priemer | 190 mm |
| Montážny priemer | 20 mm |
| Hrúbka disku | 1.5 mm |
| Hrúbka rezného segmentu | 2.2 mm |
| Počet zubov | 36 |
| Materiál pracovnej časti | karbid volfrámu |
| maximálny rozsah | 8500 min⁻¹ |
| Aplikácia | drevo, dosky na báze dreva, syntetická látka |
| Symbol | YT-60635 |
Širokýkotúč na priečne, pozdĺžne a šikmé rezanie mokrého dreva, suchého dreva a materiálov na báze dreva. Poskytuje rýchle a presné rezanie.
- Zuby s krytom z tvrdokovu a mosadznými spájkovanými vidlicami
- alternatívne ozubenie typu BA
Vhodná pre reťazovú pílu YT-82150
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.